У перші дні життя курча потребує комплексних засобів для розвитку травної системи
Кишківник курчати, яке щойно вилупилося, практично стерильний. У перші дні нормальна мікрофлора інтенсивно заселяє просвіт кишківника, сприяючи травленню, живленню епітелію товстого відділу кишківника. Вона також створює конкуренцію, не даючи місця для розвитку патогенної й умовно патогенної мікрофлори.
Для підтримки всіх цих життєво важливих процесів курчатам часто випоюють вітамінні комплекси. Однак жиророзчинні вітаміни у ранньому віці практично не засвоюються, а водорозчинні не задовольняють усіх потреб птиці, що росте.
Найкраще з цим впораються (особливо після застосування антибіотиків) комплексні засоби, що містять вітаміни, мінерали, органічні кислоти, амінокислоти, а в ідеалі – ще й рослинні екстракти-пребіотики. Окрім цього, такий засіб може заповнити прогалину в поживності за стресових ситуацій різної етіології.
Дію засобів, що містять у складі комплекс вітамінів, мінералів, органічних кислот, амінокислот, а також пребіотики, можна прирівняти до дії поживного енергетичного бустера для організму курчати: вона дає поштовх для розвитку всіх систем й органів птиці, особливо травної.
Додати коментар