Тваринництво

У ДАР добирають заявки на спеціальну бюджетну дотацію за утримання корів

У ДАР добирають заявки на спеціальну бюджетну дотацію за утримання корів

Сьогодні, 20 травня, розпочався добір заявок через Державний аграрний реєстр на спеціальну бюджетну дотацію для утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності.

Про це повідомили в Мінагрополітики.

Спеціальна бюджетна дотація надаватиметься в розмірі 7 тис. грн на голову власникам 3-100 корів усіх напрямів продуктивності.

Наголошується, що в 2025 році право на підтримку мають лише ті, хто не отримував її торік. Для отримувачів 2024 року в Державному аграрному реєстрі зазначені напрями будуть неактивні.

Нагадаємо, приймання заявок у ДАР на цю дотацію було призупинено в лютому.

Довідка

Підтримка надається відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2022 року № 918.