Тваринництво

Пробіотики в раціоні качок і гусей допоможуть уникнути багатьох хвороб

Пробіотики в раціоні качок і гусей допоможуть уникнути багатьох хвороб

Пробіотичні препарати для гусей і качок мають застосовуватися щодня, шляхом додавання в корм або випоюванням протягом 12-14 днів із піврічного віку.

Пробіотик може слугувати для компенсації стресів, що виникають у водоплавної птиці за поганих умов утримання й годівлі, перепадів температури, скупченості, після застосування кокцидіостатиків й антибіотиків.

Застосування пробіотиків для гусенят і каченят призводить до підвищення опірності організму до інфекційних хвороб; збільшення показників несучості, приросту живої маси; нормалізації обмінних процесів і кращого засвоєння поживних речовин корму; поліпшення стану шкірного й пір’яного покриву; підвищення резистентності та напруженості імунної системи; зміцнення суглобів і кісток; захисту нервової системи від впливу зовнішніх чинників; поліпшення адаптації молодняку в переході на концентровані корми.

Пробіотики відіграють важливу роль у профілактиці різних захворювань водоплавної птиці. Вони забезпечують заселення кишківника правильними мікроорганізмами з одночасним придушенням патогенної мікрофлори. Ці правильні мікроорганізми продукують більшість вітамінів, сприяють поліпшенню конверсії корму, покращують діяльність шлунково-кишкового тракту. В результаті цього відбувається повноцінне формування імунітету в молодняку та його відновлення в дорослої птиці.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!