Пробіотики в раціоні качок і гусей допоможуть уникнути багатьох хвороб
Пробіотичні препарати для гусей і качок мають застосовуватися щодня, шляхом додавання в корм або випоюванням протягом 12-14 днів із піврічного віку.
Пробіотик може слугувати для компенсації стресів, що виникають у водоплавної птиці за поганих умов утримання й годівлі, перепадів температури, скупченості, після застосування кокцидіостатиків й антибіотиків.
Застосування пробіотиків для гусенят і каченят призводить до підвищення опірності організму до інфекційних хвороб; збільшення показників несучості, приросту живої маси; нормалізації обмінних процесів і кращого засвоєння поживних речовин корму; поліпшення стану шкірного й пір’яного покриву; підвищення резистентності та напруженості імунної системи; зміцнення суглобів і кісток; захисту нервової системи від впливу зовнішніх чинників; поліпшення адаптації молодняку в переході на концентровані корми.
Пробіотики відіграють важливу роль у профілактиці різних захворювань водоплавної птиці. Вони забезпечують заселення кишківника правильними мікроорганізмами з одночасним придушенням патогенної мікрофлори. Ці правильні мікроорганізми продукують більшість вітамінів, сприяють поліпшенню конверсії корму, покращують діяльність шлунково-кишкового тракту. В результаті цього відбувається повноцінне формування імунітету в молодняку та його відновлення в дорослої птиці.
Додати коментар