Тваринництво

На форумі Poultry Farming птахівники дізнаються про нові виклики Salmonella gallinarum

На форумі Poultry Farming птахівники дізнаються про нові виклики Salmonella gallinarum

Salmonella gallinarum – бактерія, чутлива до різних активних речовин, включно з сульфаніламідами, тетрацикліном і аміноглікозидами. Ці ліки ефективно ослаблюють симптоми та знижують смертність у птиці, проте не здатні повністю вилучити патоген із інфікованого організму.

До того ж багато птиці, яка клінічно одужує після лікування, залишається носієм сальмонели.

Тим часом Salmonella Gallinarum кидає нові виклики птахівникам. Про них на Міжнародному практичному форумі Poultry Farming розповість доктор Мацей Кучковські з Вроцлавського університету природничих наук (Польща).

Захід, який організовує журнал «Наше птахівництво», відбудеться вже наступного тижня ‒ 16-17 квітня у Львові.

На форумі зустрінуться спеціалісти птахівничої галузі, провідні фахівці й консультанти міжнародного рівня, практики й науковці.

Спеціалісти ветмедицини також дізнаються про причини патології кісткової тканини бройлерів, нові виклики грипу птиці та європейській підхід у моніторингу вірусу грипу, як уникнути наслідків аспергільозу й багато іншого.

Технологам у сфері птахівництва будуть цікаві доповіді фахівців щодо мінімізації негативного впливу токсинів, використання ферментів для підвищення продуктивності в птахівництові, поліпшення несучості птиці та інші.

Керівники протягом двох днів роботи форуму зможуть обговорити з напрями й тенденції розвитку птахівництва в Україні, дізнаються про програми для птахівників під час активної фази війни та після неї.

Ознайомтеся з детальною програмою й доповідачами форуму Poultry Farming і до зустрічі у Львові!