Тваринництво

Котирування на ринку живця свиней завмерли

Котирування на ринку живця свиней завмерли

На початку вересня ціни на свиней забійних кондицій у більшості регіонів залишилися на рівні попереднього тижня.

Про це повідомили в асоціації «Свинарі України».

Так, незмінними лишилися ціни у виробників свинини у західних областях (65-66 грн/кг), а також центральних і південних (66-68 грн/кг). Відчутний брак живця свиней на сході сприяв подальшій позитивній динаміці цін: від 67 до 70 грн/кг, а епізодично і вище.

Представники м’ясопереробної галузі неодностайні щодо перебігу реалізації. Абсолютна більшість з них підтверджує напружену ситуацію з пропозицією свиней забійних кондицій. Низка виробників цього тижня має менші товарні партії, середня забійна маса свиней у багатьох випадках дещо менша за звичні 110-115 кг. Окремі виробники змушені взяти паузу в реалізації, щоб тварини дійшли до бажаної кондиції. Заготівельники також зазначають, що деякі з них відновили практику закупівель у суміжних регіонах: не тільки оператори зі сходу в центрі, а й епізодично оператори з центральних областей на заході.

І хоча деякі переробники сподіваються на пониження закупівельних цін, посилаючись на традиційний осінній спад реалізації, та превалювання попиту над пропозицією на ринку живця свиней наразі відтермінує вплив сезонних чинників.

Як повідомлялося, KSG Agro почав виробництво мармурової свинини.

Нагадаємо, імпорт свинини за 7 місяців підскочив більше ніж удвічі.