Техніка

Volvo поставить німецькій компанії 20 великовантажних електровантажівок

Volvo Trucks поставить повністю електричні вантажівки великої вантажопідйомності компанії Amazon у Німеччині до кінця року. Очікується, що 20 автомобілів Volvo FH Electric щорічно проїжджатимуть понад мільйон кілометрів дорогами, працюючи на електриці, а не на дизельному пальному.

Про це повідомляє прес-служба Volvo Trucks.

Запас ходу Volvo FH Electric становить до 300 км, але вантажівка може проїжджати до 500 км протягом звичайного робочого дня, якщо додати підзарядку, наприклад, під час обідньої перерви. Вихідна потужність становить 490 кВт, місткість акумулятора – 540 кВтг.

Для Amazon вантажівки будуть відігравати ключову роль в електрифікації перевезень на великі відстані та перевезення більш важких вантажів.

«Великі учасники транспортного бізнесу відіграють ключову роль у зусиллях галузі зниження викидів вуглекислого газу. Тому я рада, що Amazon працює з нами, щоб допомогти скоротити викиди під час більш довгих і важких перевезень», – зазначає старший віце-президент з управління продуктами Volvo Trucks Джесіка Сандстрем.

Volvo Trucks запустила серійне виробництво великовантажних електричних вантажівок у вересні цього року, і доступність електричних вантажівок для міжміських і регіональних перевезень знаменує важливу віху на шляху до зневуглеводнення дорожнього транспорту.

«У всьому світі у нас зараз є шість моделей електричних вантажівок, готових до замовлення, що знаходяться в серійному виробництві, щоб задовольнити зростаючий попит на зневуглеводнення вантажних перевезень. Це крок уперед до зменшення наслідків зміни клімату», – додає Джессіка Сандстрем.

Довідка:

  • Volvo Trucks має глобальну лінійку з шести повністю електричних вантажівок, призначених для виконання різних транспортних завдань.
  • Моделі Volvo FH, FM та FMX Electric мають повну масу до 44 т. Продажі в Європі продовжуються, а серійне виробництво розпочалося у вересні 2022 року.
  • Виробництво Volvo FL та FE Electric для міських перевезень та вивезення сміття розпочалося в Європі вже у 2019 році.
  • Виробництво Volvo VNR Electric для Північної Америки розпочалося у 2020 році.

Раніше ми повідомляли, електровантажівка Volvo FH проїхала майже 1100 км на одній зарядці.