Техніка

В Україні з’явиться новий універсальний трактор Case IH

Трактор Case IH Farmall M

Якісне обслуговування ферм малого та середнього агробізнесу з мінімальними затратами пального та часу забезпечить новий універсальний повнопривідний трактор Case IH Farmall M потужністю 110 к. с.

Про це повідомляє прес-служба Тайтен Машинері Україна.

Окрім обслуговування агробізнесу, трактор стане в нагоді в забезпеченні енергетичної безпеки регіону й очистці доріг взимку. 

Трактор оснащений 3,9-літровим турбованим двигуном з інтеркулером потужністю до 110 к. с, що має крутний момент 430 Нм та рівень викидів Tier III. Разом із тим поліпшена система охолодження з віскомуфтою, що дозволяє економити пальне взимку та запобігти перегріву в умовах спеки. 

Двигун працює з трансмісією ActiveDrive 4 (Semi-Powershift) 16×16, має автоматичне блокування диференціалу та автоматичний повний привід, що зменшує витрату пального та дозволяє обрати оптимальний режим роботи. 

Ключовою перевагою в роботі стане потужна електромеханічна гідросистема продуктивністю 65 л/хв з 3 парами гідровиходів, яка дозволяє керувати навіскою вантажопідємністю до 5400 кг та без проблем керувати важким сільськогосподарським обладнанням з високою точністю на заданій глибині.  

Простора кабіна з регульованою пневмопідвіскою сидіння, кліматичною установкою та аудіосистемою в стандартній комплектації у поєднанні з електрогідравлічним важелем перемикання напрямку руху Power Shuttle та високою ергономікою органів управління дозволяє оператору працювати ефективніше та зменшує рівень втоми. 

Електромеханічна муфта валу відбору потужності має три різні швидкості (540, 540E та 1000 об/хв), що дозволяє агрегатувати з сільськогосподарським приладдям та будь-яким агрегатом вітчизняного чи іноземного виробництва для заготівлі щепи для опалення. 

Трактор Case IH Farmall M уже доступний для перегляду та замовлення у Тайтен Машинері Україна.

Нагадаємо, найпотужніша оновлена серія тракторів Case IH Quadtrac 600 вже в Україні.