Техніка

В Італії вироблятимуть електротрактор Keestrack

В Італії вироблятимуть електротрактор Keestrack

На колишньому заводі Goldoni в Італії вироблятимуть електричний трактор Keestrack B1е, на основі Rigitrac SKE40. Трактор призначається для догляду за зеленими насадженнями та для роботи на стійких та органічних фермах та в містах.

Про це повідомляє Vaielettrico.it.

Трактор має 5 електродвигунів сукупною потужністю понад 80 кВт, проте завдяки інтелектуальному управлінню системою всі сільськогосподарські операції можна виконувати навіть з половиною потужності та з максимальною ефективністю.

«Енергія генерується лише тоді і там, де вона потрібна (коробка відбору потужності, гідравліка, тяга). Управління потужністю може бути налаштовано оператором відповідно до використання трактора», – зазначають інженери Keestrack.

Уточнюють, що серед 5 двигунів, є 1 тяговий (35 кВт, пік 50 кВт)

2 – для переднього та заднього ВВП (14 кВт + 9,5 кВт, пік 22 кВт + 15 кВт), 1 – для навігації та розподільників (15 кВт, пік 18 кВт), 1 – для теплового насосу (4,5кВт).

Літій-іонні батареї ємністю 50 кВт/ год вистачає на 4-6 годин автономної роботи залежно від програм. Майже повний заряд (80%) досягається менш ніж за 2 години від стандартної розетки. 

Колісна база трактора становить 1728 мм, мінімальна ширина 1322 мм, вага 2300 кг при допустимому навантаженні понад 4300 кг і ідеальний баланс ваги 45% спереду і 55% ззаду. Ці компактні розміри роблять машину ідеальною для використання у вузьких рядах виноградників і садів, теплиць для вирощування овочів , а також для догляду за зеленими насадженнями та в містах, включно з історичними центрами.

Інвестиція електротрактор виправдовується завдяки дуже низькій загальній вартості володіння порівняно з традиційним трактором завдяки низьким витратам на технічне обслуговування, енергію та високій залишковій ринковій вартості машини. А власне 

виробництво електроенергії дозволяє цікаво знизити витрати. 

Вживу трактор обіцяють показати на виставках Bauma and Eima 2022.

Читайте також: Kubota випустила компактні електротрактори