Техніка

Уряд Японії поставив трактори John Deere Інституту Погорілого

Уряд Японії поставив трактори John Deere Інституту Погорілого

25 червня 2024 року Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого отримав два сільськогосподарські трактори John Deere в якості чергової грантової допомоги в рамках субпроєкту з екстреної підтримки аграрного сектору України урядом Японії через японське Агентство з міжнародного співробітництва JІCA.

Про це повідомляє пресслужба установи.

В Інституті нагадують, що трактори – це чергова частина з масштабної та унікальної допомоги від народу Японії для України. Попередньо Інститут вже отримав насіннєвий матеріал високої якості (озима пшениця, озиме жито, озимий ячмінь, озимий ріпак), який успішно використали для посіву на дослідних ділянках УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого та його регіональних філіях, а також потужні дизельні генератори, завдяки яким робочий процес установи не переривається навіть в умовах відключення електропостачання.

«Найближчим часом очікуємо на наступний транш від японських колег, який включатиме унікальний стенд для випробування двигунів та вимірювальні засоби, – поділилися вчені. – Все це обладнання розширить матеріально-технічний арсенал Інституту та дасть змогу більш якісно та швидко досліджувати техніку та технології у сільському господарстві. Зі свого боку інститут забезпечує максимальну прозорість і підзвітність задля успішної реалізації домовленостей».

Вони також подякували народу Японії та Японському агентству міжнародного співробітництва JІCA за вже отримані матеріали і техніку.

Читайте також: Японія передала Рівненщині техніку для меліорації