Техніка
Головне:
Техніка

Члени «Укрцукор» отримають знижки на придбання обладнання «Väderstad»

Члени «Укрцукор» отримають  знижки на придбання обладнання «Väderstad»

Про це йдеться в меморандумі про «співробітництво та розвиток галузі виробництва цукрових буряків та цукру в Україні», підписаним 1 лютого 2016 року Національною асоціацією цукровиків України «Укрцукор» та ТОВ «ВЕДЕРСТАД», що є дочірнім підприємством шведського заводу-виробника Väderstad.

 

За умовами меморандуму, члени Асоціації НАЦУ «Укрцукор» отримують ексклюзивне право на особливу знижку протягом 2016 року в розмірі 10% від діючого прайс-листа компанії ТОВ «Ведерстад» при придбанні таких спеціалізованих, щодо цукрового буряку, продуктів виробництва «Väderstad» як: сівалка універсальна просапна TEMPO-V, передпосівні культиватори типу NZ AGGRESSIVE REXIUS, котки ROLLERS і включення в програму лояльності при умові придбання цих продуктів.

 

Також, знижка в розмірі 7 % буде надаватись на всі інші машини виробництва  заводу «Väderstad» (Швеція) протягом 2016 року.

 

Унікальність сівалки TEMPO-V полягає в можливості одночасно використовувати її для посіву як цукрового буряку, так і інших культур, соняшника, кукурудзи, ріпаку, сої із зміною міжряддя.

 

В рамках меморандуму передбачено спільне проведення наукових семінарів та конференцій, ділових поїздок у галузі бурякоцукрового виробництва для господарств –членів НАЦУ «Укрцукор» і клієнтів ТОВ «Ведерстад».
Фахівці компанії Väderstad Україна та працівники НАЦУ «Укрцукор» спільно сприятимуть у запровадженні сучасних форм та методів ведення бурякоцукрового бізнесу та досягненні кращих світових працівників господарствами, які вирощують цукрові буряки. 

 

 

Довідка про сівалку Väderstad TEMPO-V

 

Сівалка Tempo V компанії Väderstad вперше була показана на виставці Agritechnika в Ганновері в листопаді 2015 року. Це нова універсальна сівалка точного висіву, яка навішується на трьох точкову навіску трактора, має можливість зміни ширини міжряддя до 12 рядків. Так, відстань між рядками може бути змінена з, наприклад, 12 рядків (ширина міжрядь 45 см) до 8 рядків (ширина міжрядь 75 см).

Рама сівалки сконструйована таким чином, що досить легко змінювати як кількість рядків так і кількість сошників для внесення добрив. На тій же самій рамі можна встановлювати і непарну кількість висівних секцій, наприклад: 9 рядків з шириною міжряддя 60 см.

Моделі культиваторів NZ Aggressive розроблені для господарств, які бажають отримати одне з найкращих обладнань для формування якісного посівного ложа. Висока ефективність виконання роботи культиватора досягається лише за один прохід.

Коток у поєднанні з культиватором зменшує кількість проходів, оскільки забезпечує краще формування насіннєвого ложа лише за один прохід. Така опція дуже важлива для господарств, які займаються вирощуванням цукрових буряків, а також під час роботи в складних умовах, коли утворюються грудки великого розміру.

AgroTimes.net

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали