Техніка
Головне:
Техніка

У Польщі створять інтелектуальну техніку для заготівлі кормів

Система моніторингу зібраного врожаю

У рамках проекту консорціуму SaMasz, Metalworking Cluster і Білостоцького технологічного університету будуть створені інтелектуальні сільськогосподарські машини, які допоможуть фермеру працювати більш ефективно. Проект отримав фінансування від Національного центру досліджень і розробок.

Про це повідомляє Farmer.pl

Науково-дослідний проект консорціуму отримав фінансування ЄС в конкурсі «Fast track – Agrotech», організованому Національним центром досліджень і розробок. Вартість проекту становить близько $ 3 млн.

У рамках проекту будуть створені три сільськогосподарські машини для збирання кормів, що використовують інтелектуальні технології: двостороння косарка, сіноворушилка і граблі. Машини працюватимуть разом, щоб зменшити вуглецевий слід за рахунок скорочення споживання пального та енергії й оптимізації процесу збирання врожаю.

Також зазначають, що проект передбачає впровадження в машини розроблених систем, які здійснюватимуть моніторинг зібраного врожаю в режимі реального часу та діагностику машин.

Над реалізацією проекту будуть спільно працювати два факультети Технологічного університету Білостока: механічний і електричний. Проект триватиме до кінця 2023 року.

Нагадаємо, у Швейцарії розробили революційну систему вимірювання вологи.

Журнали