У лютому продажі тракторів Mahindra & Mahindra зросли на 18%

Індійська компанія Mahindra & Mahindra’s Farm Equipment Sector (FES) оголосила дані про продажі тракторів за лютий 2025 року. Продажі на внутрішньому ринку в лютому 2025 року склали 23880 одиниць проти 20121 одиниць у лютому 2024 року.
Загальний обсяг продажів тракторів (на внутрішньому ринку + на експорт) протягом лютого 2025 року склав 25527 одиниць проти 21672 одиниць за аналогічний період минулого року. Експорт за місяць склав 1647 одиниць.
Про це повідомляє Business Standard.
Коментуючи показники, Хемант Сікка, президент сектору сільськогосподарського обладнання Mahindra & Mahindra, сказав, що протягом лютого 2025 року компанія продала 23880 тракторів на внутрішньому ринку, що на 19% більше, ніж у минулому році. Після хорошого врожаю Харіфа (осіннього, – ред.) перспективи врожаю Рабі (весняного) також виглядають позитивними завдяки сприятливим погодним умовам. Збільшення кредитного ліміту Agri, подальша державна підтримка для збільшення доходів фермерів і високий урожай рабі допоможуть підвищити попит на трактори в майбутньому. На експортному ринку компанія продала 1647 тракторів, що на 6% більше, ніж у минулому році.
Читайте також: Індійський виробник продав на 30% більше тракторів, ніж торік