Техніка

Triolet представив новий самохідний кормозмішувач

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Triolet представив новий самохідний кормозмішувач

Нідерландський виробник машин та обладнання для тваринництва – Trioliet – представив новий самохідний змішувач кормів. Triotrac M оснащений завантажувальним блоком з великим ротором та підйомною кабіною.

Про це повідомляє Profitechnika.

Triotrac M має незвичайний завантажувальний блок. Навантаження здійснюється ротором, який одночасно подрібнює і передає грубі корми в змішувальний бункер. Виробник гарантує, що завдяки цьому рішенню корм обробляється чисто і без втрат. У резервуарі 14 м3 є один вертикальний гвинтовий шнек, який змішує окремі компоненти кормів.

Triotrac M здатен брати силос з висоти до 4,5 м, а завдяки своїм компактним розмірам він маневрений і вписується в низькі та тісні будівлі.

Оператор має підлокітник з джойстиком, що дозволяє контролювати всі налаштування для завантаження, змішування та розвантаження. Управлінню та спостереженню за передньою фрезою під час збирання силосу з великої висоти сприяє функція підйому просторої кабіни.

На Triotrac M дизельний двигун розташований у задній частині машини, що робить його легко доступним для обслуговування.

Як опція, новий кормозмішувач Trioliet може бути оснащений поперечним стрічковим транспортером ззаду або розвантажувальними дверцятами з обох боків.


Читайте також: Нідерландський Trioliet купив польський Ursus

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями