Техніка

Трактори STEYR отримають надсучасне управління

Трактори STEYR IMPULS та PROFI отримають новий термінал S-Tech 700 Plus та екран більшого розміру з вищою роздільною здатністю, що розширить можливості роботи та якість візуалізації.

Про це повідомляє прес-служба CNH Industrial.

Новий термінал управління із сенсорним екраном S-Tech 700 Plus замінив колишній пристрій S-Tech 700 на новітніх тракторах STEYR® Impuls CVT, Profi S-Control 8 та Profi CVT 2023 року, спростивши експлуатацію трактора. Також агрегати отримують перевагу завдяки новому приймачу GPS сигналів.

Корпус нового терміналу із сенсорним екраном S-Tech 700 Plus виготовлений із алюмінію для забезпечення максимальної міцності. Його сенсорний екран у стилі планшета має розмір 12,1 дюйма у діаметрі, що на 35% більше, ніж 10,4-дюймовий блок на S-Tech 700. Це значно спрощує перегляд та роботу. Модернізація покращила такі параметри, як роздільна здатність, освітлення та співвідношення сторін, а також реакцію екрана на дотик кінчиками пальців. Видимість протягом довгих робочих днів і сезонів покращується завдяки властивостям екрану з покриттям антивідблиску й захистом від відбитків пальців, а термінал може бути вбудований у підлокітник або встановлений на правій направляючій монітора.

Завдяки внутрішнім оновленням ємність пам’яті значно збільшилася: з 256 МБ до 16 ГБ. Це значно прискорює робочі функції, особливо щодо ISOBUS та багатозадачних операцій. Екран терміналу S-Tech 700 Plus може відображати дані з чотирьох камер, що дає можливість оператору контролювати різні ділянки трактора й навісного обладнання.

«Новий термінал S-Tech 700 Plus робить трактори STEYR Impuls та Profi ще більш простими та інтуїтивно зрозумілими в експлуатації, – зазначає менеджер з маркетингу продуктів STEYR для тракторів Profi каже Крістель Діболт. – Для цих тракторів також доступний новий приймач STEYR 392, що замінює STEYR 372 і включає нові коригувальні сигнали».

Менеджер з маркетингу продуктів STEYR для тракторів Impuls Дарра Маллін пояснює, що приймач 392 використовує супутникові сузір’я Galileo, Beidou та QZSS, а також GPS та ГЛОНАСС для швидкої ініціалізації та швидкого досягнення заданої точності, а також низької ймовірності втрати сигналу:

«Доступні базовий, середній і високий рівні точності 15,0, 4,0 або, за використання мережі RTK+, точність від проходу до проходу до проходу 1,5 см з року в рік. Тому клієнти можуть бути впевнені, що зі STEYR 392 вони отримають повне автоматичне управління навіть у складних умовах з мінімальною ймовірністю втрати сигналу».

Раніше ми повідомляли, трактори STEYR Expert CVT 2023 модернізували для оптимальної експлуатації.