Техніка

Студенти з Чехії розробили систему автоматичного регулювання лінії плуга

Система автоматично встановлює оптимальну лінію плуга

За допомогою австрійської компанії з автоматизації B&R-Technik двоє студентів з HTL Ried im Innkreis (Чехія) розробили електронне рішення для плуга, що дозволяє ідеально вирівнювати його у поперечному напрямку як вручну, так і автоматично. Це дозволяє оптимально використовувати потужність трактора та знижує витрати пального.

Про це повідомляє Agroportal24h.cz.

Студенти Леон Вісхаммер та Сандро Заллінгер розробили унікальну систему управління плугом, що оптимально регулює лінію руху знаряддя, а також захищає ґрунт і знижує зношування агрегату.

Якщо плугову лінію встановлено неправильно, трактор рухатиметься в одному напрямку і тяга буде втрачена. Гідравлічний циліндр системи забезпечує рівномірний розподіл зусилля на лівій та правій стороні плуга. Для цього йому потрібні дані із датчиків, що відображаються на блоці керування B&R, де можна встановити лінію. Якщо тягова лінія встановлена ​​точно, тягове зусилля машини збільшується, а витрата пального знижується. Крім того, рішення студентів HTL може використовуватися в роботі з плугами та тракторами будь-якого виробника.

Нагадаємо, в Україну вперше завезли 12-метровий культиватор LEMKEN Korund.