Техніка
Головне:
Техніка

«Спектр Агро» пропонує індивідуальний підхід у обстеженні поля

Новий сервісний центр «Спектр Агро» пропонує фермеру широкий спектр послуг, зокрема, здійснює аналіз ґрунту, надає аналітику даних і рекомендації щодо технології виробництва.

Про це в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer розповів керівник напряму точного землеробства в «Спектр-Агро» Валентин Ємець.

«Для агрохімічного обстеження ми використовуємо автомобілі з автоматичним пробовідбірником Wintex-2000, що може відбирати зразки одночасно з двох різних глибин до 60 см. Особливо актуально для господарств, що практикують мінімальні технології обробітку ґрунту. Для них важливо розуміти забезпеченість на глибині 0–15 см і 15–30 см», – зазначає фахівець.

За його словами, фермеру залежно від його потреб і можливостей пропонують різні варіанти, що відрізняються щільністю сітки обстеження та кількістю показників. Також працюють із зонами: по врожайності, індексу вегетації, картам електропровідності.

«Аналіз ґрунту проводимо в закордонних лабораторіях. Від моменту відбору зразків до надання конкретних рекомендацій, як правило, проходить два тижні: сім днів — лабораторний процес, ще кілька днів на формування карт, розробку рекомендацій, зокрема, для диференційованого внесення», – додає Валентин Ємець.

Нагадаємо, «Спектр-Агро» пропонує широкий діапазон послуг в напрямі сучасного землеробства. Раніше повідомлялося, скільки коштує впровадження точного землеробства.

Журнали