Техніка

Скасували податки на імпорт техніки для пакування й вивантаження зерна

Верховна Рада прийняла за основу і в цілому законопроєкт N7548-1 «Про внесення зміни до розділу XXІ “Прикінцеві та перехідні положення” Митного кодексу України щодо звільнення від оподаткування ввізним митом товарів, що використовуються для забезпечення зберігання зернових та/або олійних культур».

Про це повідомляє голова комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев у своєму Телеграм-каналі.

«Метою законопроєкту є звільнення від оподаткування ввізним митом імпорту в Україну мішків, рукавів для зберігання зернових та олійних культур та обладнання для їх наповнення, завантаження, розвантаження», – зазначає Данило Гетманцев.

За його словами, звільнення не застосовується до товарів, що мають походження з країни, визнаної державою-окупантом згідно з законом або визнаної державою-агресором щодо України згідно з законодавством, або ввозяться з території держави-окупанта та/або з окупованої території України, визначеної такою згідно із законом.

Нагадаємо, Президент підписав закон щодо спрощення реєстрації та сертифікації сільгосптехніки.