Техніка

Секційний розподільник HD вирізняється стійкістю та високою продуктивністю

Після тривалих досліджень і випробувань, компанія Agroplast презентує довгоочікувану новинку у своїй продуктовій лінійці – секційний розподільник HD.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі Agroplast.

«Для його створення ми використовували перевіренні нами рішення: спеціально посилені сополімери, що надають високу стійкість до механічних пошкоджень; ущільнювачі Verdesil з інноваційного матеріалу на основі силікону з підвищеною пам’яттю форми, що забезпечує тривалу роботу без протікання. Розподільник Agroplast відрізняється найбільшою фільтруючою поверхнею, порівняно з іншими пристроями цього типу. Крім того, ми використали фільтруюче сито з нержавіючої сталі, що доступне в трьох щільностях на ваш вибір – MЕSH 50, MЕSH 80 та MЕSH 100», – відзначає виробник.

Продумана конструкція розподільника забезпечує також легкість у використанні. Наприклад, прозора чаша фільтра дозволяє постійно контролювати стан забруднення сита, не розбираючи його, а ручний демонтаж елементів секцій не вимагає додаткових інструментів.

Ще однією перевагою є універсальна відстань між отворами, завдяки чому розподільник можна встановлювати на більшість обприскувачів, доступних на ринку.

Нагадаємо, електромагнітний витратомір Agroplast оптимізує захист посівів.