Техніка

Самохідний обприскувач Agrifac забезпечує рівномірну обробку за складних умов

Збільшення кліренсу обприскувача часто впливає на стабільність його руху. Коливання штанги змінюють відстані від форсунок до цільової поверхні, знижуючи якість обробки. Крім того, можна пошкодити верхівки культурних рослин, що погіршить урожайність. Тому інженери Agrifac розробили шасі StabiloPlus, яке можна назвати основою найстабільнішого обприскувача у світі.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Шасі StabiloPlus з пневматичною підвіскою на кожне колесо машини значно підвищує стійкість машини та плавність руху й запобігає розгойдуванню штанги на нерівній поверхні, знижує тиск коліс на поверхню ґрунту завдяки більш рівномірному розподіленню ваги на всі чотири колеса. Відтак, зменшується відсоток буксувань на перезволожених і горбистих ділянках, штанга рухається максимально стабільно, і робочий розчин розподіляється по цільовій поверхні більш рівномірно.

Крім того, завдяки невеликій вазі обприскувача та низькому центру ваги (з кліренсом у 130 см, транспортною шириною 2,70 м та висотою 3,80 м) машина стабільно рухається дорогами загального призначення. Відповідно до законодавства країни, максимальна швидкість може сягати 50 км/год, тож час на переїзди буде мінімальним і максимально комфортним для водія.

Нагадаємо, системи обприскування Agrifac адаптовані до різних умов роботи.