Техніка

«Розумний» культиватор Kverneland Turbo T i-Tiller економить ресурси

Норвезька компанія Kverneland розробила «розумний» культиватор Turbo T i-Tiller з динамічним контролем тяги на ходу, підлаштовується під умови ґрунту, там самим економить пальне, збільшує термін служби агрегату та зменшує вплив на навколишнє середовище.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Turbo T i-Tiller налаштовує робочу глибину, а також висоту вирівнювального обладнання за допомогою на ISOBUS-терміналі трактора. Залежно від ґрунтових умов регулювання здійснюється безпосередньо на ходу: система Auto-Depth автоматично встановлює всі гідравлічні циліндри, дозволяючи збільшити швидкість обробітку. Для досягнення економії палива, регулювання глибини безпосередньо пов’язане з динамічним контролем тяги. Завдяки злагодженій роботі цих систем досягається оптимальна синергія трактора і культиватора.

Динамічна система контролю тяги на ходу передає вагу від передніх коліс до зчіпного пристрою трактора, щоб підвищити тягу і зчеплення з трактором. При роботі на нерівній поверхні виконується постійне регулювання тиску для підтримки вибраних налаштувань. У результаті цього зменшується витрата палива, знижується знос шин за рахунок контролю ковзання, а також поліпшується структура ґрунту завдяки запобіганню ущільнень.

Інтелектуальна система Auto-Protect реагує на перешкоди або побічні сили (праворуч/ліворуч або на обидві сторони разом), захищаючи раму машини від перевантажень. Система піднімає машину, якщо значення перевищують певний рівень, наприклад, якщо оператор хибно оцінює вплив сил на машину або неправильно керує, перевищуючи максимальну силу тяги. Це збільшує термін служби агрегату.

Читайте також: Amazone презентував нову модель навісного універсального культиватора

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!