Техніка

Робот-підгортач змішує корм для корів перед подачею на кормовий стіл

Робот-підгортач змішує корм для корів перед подачею на кормовий стіл

Компанія «ДеЛаваль» представила новий автоматичний підгортач OptiDuo™, який змішує та підгортає корм для великої рогатої худоби на кормовому столі.

Цей новий підхід збільшує споживання їжі, зменшує витрати корму й економить час фермерам.

Технологія підгортача дозволяє змішувати корм перед подачею на кормовий стіл. Завдяки його обертальному шнеку з подвійними спіралями та системі управління adaptive drive, всі види корму перемішуються на кормовому столі, заповнюючи всі проміжки і не пошкоджуючи волокна сировини.

Це означає, що корови, які знаходяться у менш вигідній позиції, не опиняються біля порожнього місця, що зменшує змагання за їжу та стрес біля кормового столу.

«Така технологія гарантує, що молочні корови матимуть постійний доступ до корму та добре змішаний раціон, – наголосив доктор Тревор ДеВрі, професор і голова досліджень поведінки і добробуту молочної худоби у Канаді, Гуелфський університет. – Це не тільки допоможе забезпечити максимальне споживання сухої речовини, але й мінімізує витрату часу на сортування корму. Так у них буде більше часу лежати і жувати «жвачку».

OptiDuo має додаткову опцію роздавача кормових концентратів. Він також може автоматично підгортати різну кількість корму, так само різні види кормів, зокрема, будь-який вид повнораціонної суміші.

Автоматичний підгортач можна використовувати у найрізноманітніших ситуаціях, зокрема, у корівниках із 5%-вим ухилом і проходами різної ширини, а також на фермах із великою кількістю корівників.

Наразі DeLaval OptiDuo™ доступний у Європі, на Середньому Сході та в Африці. Невдовзі він з’явиться на ринках Америки, Азії й Океанії.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!