Техніка
Головне:
Техніка

Rabe придбала китайська компанія Zoomlion

Rabe придбала китайська компанія Zoomlion

Німецького виробника орної техніки Rabe придбала китайська компанія будівельної та сільськогосподарської техніки Zoomlion і планує розширити виробництво.
Про це повідомляє Profi.

Rabe пережив кілька бурхливих років. Придбана французькою Grégoire-Besson Group у 2011 році, через 8 років вона була оголошена банкрутом.

Rabe мала 200 співробітників у Бад-Ессені продовжували працювати в звичному режимі, але майбутнє не виглядало добре. На початку були повідомлення в пресі про продаж компанії ZWL Holding, групою німецьких та азіатських інвесторів.

За даними видання, Zoomlion придбав 125-річний бізнес, і новий китайський власник планує розширити та модернізувати виробничий цех у Бад-Ессені.Планують оптимізувати й розширити виробництво машин та вивчити нові ринки збуту, насамперед це Китай.
Будівельний підрозділ Zoomlion, один з найбільших у світі, виготовляє майже все, включаючи бетономішалки, вилочні навантажувачі, землерийні машини, протипожежне обладнання та крани, тоді як сільськогосподарський підрозділ виробляє повний спектр машин в Азії, від вирощування томатів до рису та цукрової тростини.


Читайте також:Збанкрутував виробник сільгоспобладнання Rabe Agri GmbH

Журнали