Техніка

Професійний аграрний ліцей на Луганщині отримав трактор та причіпний штанговий обприскувач

За грантом від Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» (Проєкт USAID) Марківський професійний аграрний ліцей (Луганська область) отримав трактор. Також для потреб ліцею закупили причіпний штанговий обприскувач. Він обладнаний комп’ютерною та навігаційною системами.

Про це повідомляє пресслужба Проєкту USAID.

Нове обладнання використовуватимуть для навчання студентів за спеціальністю “Тракторист-машиніст, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів”. Практикування навиків на сучасному обладнанні допоможе випускникам ліцею стати більш конкурентоспроможними на ринку праці регіону.

“Новий трактор допоможе заощадити гроші навчального закладу та скерувати їх на інші потреби. Зараз ліцей орендує техніку для проведення практичних занять на власній земельній ділянці. На тракторі будемо навчати студентів, плануємо використовувати його на нашій ділянці навесні для проведення польових робіт. Новий обприскувач допоможе розрахувати, як точно вносити добрива на полях”, – розповіла директорка Марківського професійного аграрного ліцею Олена Бондаренко.

У цьому місяці ліцей отримає ще борону та культиватор.

Нагадаємо, за сприяння Проєкту USAID цьогоріч у Марківському професійному аграрному ліцеї облаштували навчальну пасіку та створили дві лабораторії для навчання бджолярів.

Грантова та освітня допомога підприємцям на Сході України надається Проєктом USAID в рамках інформаційної кампанії “Схід економічних можливостей”. Кампанія покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу, адже ще ніколи у регіоні не було стільки ініціатив, покликаних покращити рівень життя населення, розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, відновлювати інфраструктуру. Ще ніколи не було стільки проєктів, готових залучати інвестиції та допомагати стати регіону сильним, креативним та привабливим для роботи й життя.

Нагадаємо, проєкт USAID щодо підтримки розвитку малого та середнього бізнесу збільшує фінансування. Раніше USAID надав Україні додаткові $34 млн. на розвиток економіки.