Техніка

POLYCAR виробив на замовлення MAN з ізотермічним фургоном IGLOOCAR

Компанія POLYCAR представила ізотермічний фургон IGLOOCAR, встановлений на MAN силами робітників підприємства, який дозволяє перевозити вантаж, що потребує чіткої підтримки потрібної температури. Також на запит клієнта був встановлений гідропідйомник Dhollandia.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Так, компанія «Спец-Ком-Сервіс», яка вже понад 10 років працює під брендом «POLYCAR» та виробляє різноманітні варіанти спеціальної техніки для різних сфер бізнесу, а також має статус ексклюзивного представника компанії «IGLOOCAR» в Україні, відновила виробництво автомобілів з ізотермічними та рефрижераторні фургони від європейського партнера. Виробництво ще одного автомобіля з такою надбудовою успішно завершено та техніка вже передана клієнту.

У повідомленні зазначено, що рефрижераторні та ізотермічні фургони, які відповідають найжорсткішим вимогам і дозволяють перевозити вантаж, що потребує чіткої підтримки потрібної температури, мають все більший попит.

«Як би не було, але бізнес, діяльність якого пов’язана з виробництвом та доставкою продуктів із особливими температурними умовами, поступово повертається до діяльності. Очевидно, що тільки конструкції високої якості дозволяють бути впевненим, що в процесі доставки вантаж не втратить товарний вигляд і властивості. І якщо раніше питання оновлення або розширення автопарку було звичайним і зрозумілим, то з початком війни багато компаній взяли паузу, оскільки дуже часто на кону стояло виживання бізнесу, як такого. Тепер же, після періоду адаптації до нових умов ведення бізнесу, компанії поступово повертаються в дію та багатьом, так чи інакше потрібно оновлення або поповнення рухомого складу. Ще однією тенденцією стало зміщення попиту компаній на надбудови в ціновому сегменті вище за середній. Саме в цьому ціновому діапазоні одним із найкращих варіантів є ізотермічні та рефрижераторні фургони від провідного європейського виробника», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в Україні створили зерновоз-самоскид.