Техніка

Перші електричні трактори Monarch Tractor зійшли з конвеєра

Monarch Tractor

Компанія Monarch Tractor, виробник повністю електричного інтелектуального трактора без водія MK-V, оголосила про те, що перші трактори сходять з виробничої лінії серії Founder у її штаб-квартирі та на виробничому підприємстві в Каліфорнії.

Про це повідомляє прес-служба Monarch.

Виготовлення відбулося через два роки після того, як Monarch представила свій новаторський трактор, що поєднує в собі електрифікацію, автоматизацію та аналіз даних, щоб допомогти фермерам скоротити викиди вуглекислого газу, підвищити безпеку в полі, оптимізувати сільськогосподарські операції та збільшити прибуток. Constellation Brands, провідний світовий виробник преміальних, вишуканих вин і спиртних напоїв, а також найбільший імпортер пива в США, стала партнером Monarch як свого першого клієнта, купивши перші шість тракторів серії Founder MK-V.

Використання Monarch MK-V замість дизельного трактора скорочує викиди, обсяг яких еквівалентний викидам від 14 легкових автомобілів.

Використання трактора MK-V одночасно допомагає вирішити безліч проблем, з якими сьогодні зіштовхуються фермери, включаючи нестачу робочої сили, проблеми безпеки, підвищену увагу клієнтів до екологічних методів, урядові постанови та багато іншого. Ключові особливості MK-V включають:

  • Відновлювальні технології: MK-V є 100% електричним і не має викидів вихлопних газів. Він також є інструментом електрифікації 3-в-1, виконуючи функції трактора або вантажного автомобіля під час роботи, а також потужним електрогенератором у польових умовах.
  • Необов’язковий драйвер: Monarch використовує найновіші апаратні та програмні технології для автономних і роботизованих систем, зокрема, платформу штучного інтелекту NVIDIA Jetson Edge для допомоги водію та додаткових операцій. Monarch MK-V може виконувати заздалегідь запрограмовані завдання без водія, або оператор може використовувати інтерактивні функції автоматизації Monarch, включаючи режим Shadow, щоб Monarch Tractor слідував за робітником під час роботи.
  • Безпрецедентна безпека: MK-V оснащений такими функціями безпеки, як запобігання перекиданню та зіткненню, система відбору потужності (ВОМ) на основі технічного зору та камери з оглядом 360°, що забезпечують безперебійну роботу та безпеку працівників вдень і вночі.
  • Пакет Deep Learning & Sensing: MK-V щодня збирає та аналізує дані про врожай і може обробляти дані з навісного обладнання поточного та нового покоління, оснащеного датчиками та засобами візуалізації. Ці дані можна використовувати для довгострокових оцінок врожайності, поточних стадій зростання та інших показників стану рослин/культур.
  • Робота з інтелектуальними пристроями: через смартфон або персональний пристрій користувачі MK-V отримують сповіщення про стан трактора, детальні звіти про операції, а також дані про збирання, аналіз і зберігання для більш ефективного планування ферми.
  • Потужність: електрична трансмісія Monarch здатна забезпечити постійну потужність 40 к. с. (30 кВт) та короткочасну пікову потужність до 75 к. с. (55 кВт) за невеликої площі для багатоцільового використання.

«Це знаменний день для Monarch Tractor, на створення якого пішли роки, – зазначив співзасновник та генеральний директор Monarch Tractor Правін Пенметса. «Наша команда невпинно працювала над тим, щоб зробити сільське господарство більш прибутковим і стійким. Ми пишаємося тим, що наша відданість технологічним інноваціям і стійким рішенням досягає кульмінації у випуску нашого першого трактора з конвеєра, що працює на відновлювальних джерелах енергії».

Нагадаємо, Monarch Tractor став лауреатом премії CES 2022 Innovation Awards.

Раніше ми повідомляли, CNH Industrial уклав багаторічну угоду з Monarch Tractor.