Техніка

Нові зерносховище та зерносушка в «Бучачагрохлібпромі»

Нові зерносховище та зерносушка в «Бучачагрохлібпромі»

 

На підприємстві «Бучачагрохлібпром» відбувається випробування нового високотехнологічного зерносховища та зерносушки італійської фірми Bonfanti.

Кілька місяців тривали роботи з будівництва сучасного високотехнологічного елеватора, потужністю зберігання 40 тис. тонн, а також автоматизованою лінією відвантаження на залізничний і автомобільний транспорт.

«Ми надзвичайно зацікавлені в будівництві цього елеватора — введення його в експлуатацію дає можливість своєчасно та в найкоротший термін зібрати врожай з поля, щоб максимально уникнути втрат і зберегти всі якісні показники зерна. Завдяки сучасним матеріалам, технології, а також процесам аспірації, які застосовані в будівництві елеватора, можна якісно очистити, правильно просушити й підготувати зерно до тривалого зберігання або до відвантаження на автомобільний чи залізничний транспорт», — розповів комерційний директор ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Іван Откидач.

Голова наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз також висловив задоволення від нового обладнання: «Це надзвичайно потужне новітнє обладнання, — зазначив він. — Вже в перші дні зерносушка італійської фірми Bonfanti зарекомендувала себе з найкращого боку. За добу висушили 2000 т кукурудзи за вологості 24%. Для нашого підприємства це значний крок уперед в технологічному процесі підготовки зерна».

AgroNews

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!