Техніка
Головне:
Техніка

Nobili представив електричні обприскувач та мульчер

Nobili представив електричні обприскувач та мульчер

Італійський виробник Nobili разом з CNH Industrial Italia представили електричні садові обприскувач та мульчер, які раніше були нагороджені на виставці Eima за інновації. Новинки дозволяють зекономити від 31 до 34 % пального.

Про це повідомляє Agrartechnik.

Два повністю електричні пристрої живляться від генератора, який крутить передній вал відбору потужност вузькоколійного трактора New Holland. Ця розробка була відмічена премією Eima “Blue Award”.

Обприскувач E-Sprayer та мульчер E-Mulcher – це перші повністю електричні машини, які використовують генератор на тракторі як єдине джерело енергії та підключені до розетки, яка є стандартним AEF. В обох пристроях немає карданних валів, оливи та шестерень. E-Sprayer з управлінням Isobus оснащений двома електродвигунами, одним для насоса та новим та запатентованим вентилятором. E-Mulcher оснащений електродвигуном для ротора та двома лінійними приводами, які дозволяють різальній головці рухатись у робочому положенні.

За даними компанії Nobili, польові випробування показали, що витрата палива на гектар може бути зменшено до 34% за допомогою E-Sprayer та до 31% за допомогою E-Mulcher.

Читайте також: Електричний триколісний роботрактор може косити, прополювати та обприскувати