Техніка

На Одещині перевірили роботу нової зрошувальної машини Variant Irrigation

Зрошувальна система Variant Irrigation на полях господарства «Агро-Олімп 2019»

Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко відвідав ТОВ «Агро-Олімп 2019», що входить до групи компаній «Ерідон». Там улітку запустили нову зрошувальну систему вітчизняного виробника Variant Irrigation.

Про це повідомляє прес-служба компанії «Ерідон».

Зазначають, що наразі нова зрошувальна система (600 га) та широкозахватні дощувальні машини вітчизняного виробника Variant Irrigation успішно експлуатуються на площі господарства (600 га).

Для реалізації проекту компанією «Ерідон Буд» було прокладено 8 км міжпольових труб. Нова насосна станція працює потужністю 600 м3/годину.

Так, реагуючи на зміни клімату, у ТОВ «Агро-Олімп 2019» продовжують інвестувати у зрошення й наступного року планують запустити ще одну систему зрошення на 300 га.

«Агровиробники, які використовують зрошувані землі для виробництва сільськогосподарської продукції, отримають державну підтримку. Відповідну постанову №1070, яка передбачає порядок її надання, опубліковано на Урядовому порталі. Ми поступово, але впевнено рухаємося в напрямку проведення в Україні іригаційної реформи. Розвиток зрошуваного землеробства, а отже, і підтримка аграріїв, які працюють на меліорованих землях, наразі є основним пріоритетом Мінагрополітики», – зазначив Роман Лещенко.

Нагадаємо, «Ерідон» відкрив нову насосну станцію на Черкащині зі сучасним оснащенням.