Техніка
Головне:
Техніка

McHale пропонує прес-підбирачі з камерою пресування змінного об’єму

Прес-підбирач McHale V640

Ірландський виробник McHale пропонує високопродуктивні прес-підбирачі, що добре працюють за важких умов і формують рулони різного об’єму та щільності.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

«Наприклад, прес-підбирач McHale V640 ідеально підходить для заготівлі сухих і вологих кормів. Він здатен формувати рулони як однакової щільності, так і за потреби змінювати щільність у серцевині чи з краю за допомогою пульта. Розмір рулонів регулюється від 0,7 до 1,68 м. Ця модель оснащена стрічковим транспортером, що добре підходить для пресування короткостеблового сіна й соломи, а також сіна підвищеної вологості», – зазначають у статті.

Прес-підбирач McHale V660

Модель McHale V660, яка також обладнана камерою пресування змінного об’єму, має вагу 4 т, що забезпечує стійкість до динамічних навантажень і важких умов праці. Тут рулони формуюються з діаметром також від 0,7 до 1,68 м, але вже не тільки стрічковим транспортером, а й різальним блоком на 15 чи 25 ножів.

«Щільність рулону задається на пульт керування та регулюється (висока/низька щільність середини й аналогічно з краю рулонів). 2,1-метровий оцинкований підбирач підіймає навіть найкоротший матеріал й оснащується бічними шнеками, які плавно заводять матеріал у камеру. Високий потік трави в пресувальну камеру забезпечує зіркоподібний ротор», – відзначають у статті.

Нагадаємо, прес-підбирачі McHale здатні затюкувати до 100 га поля за 20 годин. Раніше повідомлялося, рулони із запресованим сінажем необхідно доставити до лінії пакування максимум за 2 години.

Журнали