Техніка

Manitou вперше представила повністю електричні телескопічні навантажувачі

Компанія Manitou цьогоріч взяла участь у виставці Bauma 2022 (Мюнхен, Німеччина), що проходила 24 по 30 жовтня. На заході виробник презентував повністю електричні телескопічні навантажувачі: MT 625 e, 180 ATJe та MRT 2660 e.

Про це повідомляє прес-служба компанії-дилера «Техно-Двір» на своїй Фейсбук-сторінці.

Як зазначають представники компанії Manitou, телескопічний навантажувач Manitou MT 625 e є компактним і простим у використанні, на 100% електричним та за своєю продуктивністю не поступається дизельним навантажувачам.

Також компанія Manitou презентувала ще один варіант електричного телескопічного навантажувача – Manitou 180 ATJe, що можна заряджати навіть під час його використання.

Ще однією новинкою став телескопічний навантажувач Manitou MRT 2660 e. Схожа модель вже є ринку – телескопічний навантажувач Manitou MRT 2660.

Оновленням лінійки MT від Manitou, є телескопічний навантажувач Manitou MT 1135 H, конструкцію якого вдосконалили, оптимізувавши продуктивність, безпечність і споживання пального.

Загалом на виставці можна було ознайомитись з оновленою 21 моделлю техніки Manitou, 13 з яких були абсолютно нові та вперше представлені.

Нагадаємо, в Україну доставили телескопічний навантажувач MANITOU з оновленої лінійки VISION.

Раніше ми повідомляли, Manitou Group представила стратегію зниженню вуглецевого сліду.