Техніка

Lozova Machinery збільшила продажі більш, ніж на 40%

Вітчизняний виробник Lozova Machinery підсумовує агросезон у Європі. За 2021 рік компанії вдалося значно розширити номенклатуру продукції, а також збільшити продажі до Німеччини, Польщі, Молдови та Литви більш, ніж на 40%.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Незмінним лідером з продажу на європейському ринку залишаються дискові борони DUCAT із різною шириною захвату. Найбільшим попитом ця лінійка користується у Литві, Молдові, Польщі та Німеччині. Як відзначають місцеві аграрії, дискові борони українського виробництва відрізняються високою продуктивністю та якісною ресурсоощадною обробкою, у порівнянні з дорогими аналогами інших світових брендів. Особливо вражає незаперечна перевага – принцип «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ»», – зазначає виробник.

У порівнянні з 2020 роком, компанія розширила номенклатуру продукції, що поставляється в Європу. Зокрема, цього року стартували продажі зубопружинної борони LIRA із шириною захвату 15 та 24 м у країнах ЄС. Нещодавно агрегат модернізували й тепер його транспортна ширина повністю відповідає європейським стандартам і становить 3 м.

Крім Франції та балканських країн, польські аграрії також відкрили для себе та успішно випробували на своїх полях ротаційні борони DINAR, які здійснюють обробіток ґрунту на високих сходах, не травмуючи їх. За результатами року техніка успішно зайшла на ринок, і прогнозується подальша успішна реалізація лінійки.

У планах на наступний рік у компанії відзначають активну роботу з додаткового освоєння таких ринків, як Румунія, Угорщина та Франція.

Нагадаємо, Lozova Machinery презентувала свої інновації на AgroExpo-2021.