Техніка
Головне:
Техніка

LOZOVA MACHINERY презентувала новинку на АГРО-2021 – дискову борону DUCAT-8

Дискова борона LOZOVA MACHINERY DUCAT-8

На виставці АГРО-2021 відбулася прем’єра новинки LOZOVA MACHINERY – короткої дискової борони DUCAT з шириною захвату 8 м, яку можна дообладнати знаряддям для сівби сидератів і внесення мікродобрив.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«У DUCAT-8 повністю впроваджений фірмовий принцип «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ» – борона не має точок змащення (включаючи шарніри гідроциліндрів) і не вимагає технічного обслуговування протягом усього терміну експлуатації. Машина вирізняєтсья оптимальною робочою та транспортною шириною, має просте регулювання глибини роботи котків», – відзначають у повідомленні.

Знаряддя опційно можна обладнати міні-сівалкою для внесення мікродобрив та сівби сидератів німецької марки LEHNER, а також можна оснастити одним з п’яти варіантів змінних котків. Дискова борона уже пройшла польові випробування в українських господарствах.

Дискова борона LOZOVA MACHINERY DUCAT-8 з обладнанням LEHNER

«Рік був для нас успішним і продуктивним, ми досягли відмінних фінансових результатів і збільшили продажів техніки. Незважаючи на складності, пов’язані з епідемією Covid-19, ми продовжували створювати новинки для наших клієнтів. Постійний розвиток, пошук нових інженерних рішень, оновлення виробництва – це основа нашої роботи», – зазначив президент LOZOVA MACHINERY Роман Гіршфельд.

Нагадаємо, LOZOVA MACHINERY випробувала новий агрегат для вертикального обробітку. Раніше повідомлялося, канадські фермери відзначили високу якість дискової борони ДУКАТ.

Журнали