Техніка

«Лозівські машини» тестують нову важку дискову борону

«Лозівські машини» тестують нову важку дискову борону

Компанія «Лозівські машини» (Харківська область) з вересня проводить випробування своєї важкої дискової борони «Дукат XL» з шириною захвату 8 м. Подібного роду знаряддя ще не представлене на ринку України, повідомили в агродівізіоні Індустріальної групи «УПЕК».

«Дукат XL» оснащений двома рядами вирізних напівсферичних дисків («ромашка») діаметром 726 мм і товщиною 6 мм, які забезпечують інтенсивне перемішування ґрунту і рослинної маси. Вони здатні працювати на глибину до 20 см.

Особливістю борони є симетричне розташування дисків, що повністю виключає бічне відведення знаряддя при роботі на великій глибині. Великий діаметр дисків при навантаженні на диск у 260 кг дозволяє без проблем справитися з будь-якими пожнивними залишками, в тому числі кукурудзи.

Випробування нового агрегату «Лозівських машин» відбуваються на складних щільних ґрунтах з великим вмістом піску. До того ж знаряддя часто піддається тривалим транспортним перегонам. Незважаючи на це,  агрегат показує відмінні результати на різнопланових роботах.

У компанії уточнюють, що продажі важкої дискової борони «Дукат XL» розпочнуться у 2017 році.

Довідка

Продукцію під торговою маркою «Лозовські машини» випускає Лозівський ковальсько-механічний завод (ЛКМЗ), який входить до складу Індустріальної групи «УПЕК» ‒ однієї з найбільших в Украіні приватних компаній, що спеціалізуються на машинобудівному бізнесі.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!