Техніка

Китайська DAYE придбала AL-KO Gardentech і посилює позиції в Європі

Китайська DAYE придбала AL-KO Gardentech і посилює позиції в Європі

Компанія Ningbo Daye Garden Machinery, провідний виробник садової техніки з Китаю, завершила придбання німецької AL-KO Gardentech. Угода стала частиною стратегії розширення DAYE на світовому ринку.
Про це повідомляє Agrar Technik.

«Це придбання зміцнює наші позиції у сфері садової техніки й дозволяє запропонувати клієнтам ще більше інноваційних рішень», – заявив Джеймс Є, президент DAYE Group. «Ми раді вітати AL-KO Gardentech і його компетентну команду в родині DAYE та разом працюватимемо над довгостроковим успіхом».

AL-KO Gardentech відома якісною продукцією та розвиненою сервісною мережею, що доповнює глобальне портфоліо DAYE. Інтеграція компаній уже розпочата, проте AL-KO Gardentech продовжить роботу у звичному форматі.

«Ми дуже раді співпрацювати з DAYE Group – компанією, яка розділяє нашу відданість інноваціям і високим стандартам», – прокоментував Петер Кальтенштадлер, генеральний директор AL-KO Gardentech. «Разом ми створимо нові можливості й забезпечимо ще більшу цінність для клієнтів і партнерів».

Читайте також: У Німеччині почали збирати навантажувачі китайського бренду