Техніка

«Квінта Агро» поповнила склад новими тракторами Massey Ferguson 8737 S

«Квінта Агро» поповнила склад новими тракторами Massey Ferguson 8737 S

Склад компанії «Квінта Агро» у Кропивницькому поповнився новою партією тракторів Massey Ferguson 8737 S номінальною потужністю 340 к.с.

Про це повідомляє пресслужба дистриб’ютора.

«Наші трактори мають дуже привабливу комплектацію за такою ж привабливою ціною. Отже, якщо ви в пошуку надійного помічника, запрошуємо до нас на базу у Кропивницький, вул Генерала Родимцева, 89 – консультація та тест-драйв гарантовані!», – зазначають у компанії.

Трактор Massey Ferguson 8737 S оснащений економічним 6-циліндровим двигуном AGCO POWER другого покоління. Безступінчата трансмісія Dyna-VT в поєднанні з системою динамічного управління трактором забезпечує оптимальні економічні робочі параметри трактора в різноманітних умовах.

Нова форма шасі дозволяє скоротити радіус розвороту і працювати з високими баластними, навісними та тяговими навантаженнями. Трактор оснащено посиленою задньою навіскою вантажопідйомністю 12000 кг.

Інноваційна амортизована передня підвіска QuadLink наділена підвищеною міцністю та довговічністю. Конструкція переднього мосту розрахована на безпечне використання здвоєних коліс.

Високопродуктивна гідравлічна система з закритим центром забезпечує прекрасну роботу у відповідності до вимог агрегатованої техніки. Нова ергономічна кабіна збільшена на 28% і обладнана найбільш повним набором приборів управління і контролю, згрупованими на підлокітнику для зручності і комфорту оператора.