Техніка
Головне:
Техніка

Kuhn презентував оновлені прес-підбирачі зі змінною камерою

Kuhn презентував оновлені прес-підбирачі зі змінною камерою

Компанія Kuhn презентувала нову серію прес-підбирачів зі змінною камерою Kuhn VB 7100 з інтелектуальною системою натяжних важелів, датчиком вологості.

Про це повідомляє прес-служба компанії Kuhn.

Нові Kuhn VB 7100 мають змінну камеру пресування, утворюють тюки до 140 кг/м3  з робочою продуктивністю до 30 т/год, здатні працювати з різними культурами при різних умовах. 

Серія VB 7100 оснащена запатентованою інтелектуальною системою здвоєних натяжних важелів i-DENSE, яка забезпечує щільність тюків соломи до 140 кг/м3. За допомогою датчика вологості вона автоматично регулює тиск тюкування відповідно до різних культур та умов пресування без втручання оператора. 

Конструктивні особливості забезпечують максимальну продуктивність та ефективність Kuhn VB 7100.

Незалежно від того, чи це силос, сіно чи солома, прес-підбирач забезпечує продуктивність до 30 т/год за різних умов. Унікальне поєднання системи i-DENSE та перевіреної конструкції камери пресування з 4-ма ременями та 3-ма роликами забезпечує швидке, надійне та постійне формування тюків у будь-яких умовах. Інтегральний ротор забезпечує рівномірний потік рослинної маси. Обмотувач з технологією активного розтягування гарантує постійний натяг сітки і щільну форму тюка.

Читайте також: Kuhn випустив 11-метровий валкоутворювач

Журнали