Техніка

KRONE випустив новий універсальний транспортний причіп

Транспортний причіп KRONE GX

Новий транспортний причіп KRONE GX вражає своєю універсальністю та особливо дбайливим, але швидким розвантаженням матеріалів.

Про це повідомляє Група компаній «ТРІА» на своїй Фейсбук-сторінці.

KRONE пропонує новий агрегат з об’ємами 44 м³ і 52 м³, кожен з двома дозуючими вальцями (за бажанням). GX 440 оснащується тандемною віссю, а GX 520 ще й системою управління ISOBUS у стандартній комплектації.

«Міцна прогумована стрічка днища, два тягові ланцюги та прозора передня стінка утворюють розвантажувальний вузол кузова, що приводиться в рух двома гідромоторами. Для розвантаження стрічка й передня стінка натягуються ланцюгом у напрямку до заднього борту. Таким чином, вантаж подається в задню частину транспортного засобу дуже м’яко, без стиснення, постійно по всій довжині. Після повного вивантаження блок «передня стінка і стрічка» знову повертаються в початкове положення за допомогою ланцюга», – йдетья в публікації.

Також відзначають, що завдяки такій технології центр ваги під час розвантаження змінюється мінімально, що запобігає перекиданню причепа. Крім того, висота кузова не змінюється, що забезпечує безпечне й швидке розвантаження за низької висоти стель.

Раніше повідомлялося, нові прес-підбирачі KRONE BiG Pack більш зручні та маневрені в роботі.