Техніка
Головне:
Техніка

Коробка передач Spicer HVT1 від Dana забезпечує економію пального до 30%

Коробка передач Dana Spicer HVT1

Коробка передач Dana Spicer HVT1 для телескопічного навантажувача забезпечує економію пального до 30%. Наразі вона проходить польові випробування в декількох виробників комплектного обладнання.

Про це повідомляє profi.co.uk 

Удосконалена електронна система управління постійно регулює поєднання гідростатичної та механічної потужності, дозволяючи двигуну підтримувати постійну швидкість у найбільш ефективному робочому діапазоні.

Spicer HVT1 від Dana підтримує потужність від 110 до 155 к. с. Виробник стверджує, що нова трансмісія допоможе телескопічним навантажувачів наступного покоління досягти нових рівнів продуктивності, керованості, плавності ходу, економічності, простоти використання і комфорту оператора.

Серед інших заявлених переваг – хороший підйом на висоту і можливість буксирування на високій швидкості (до 50 км/год), більш плавне перемикання передач, нижчі вібрація машини та рівень шуму.

Dana також відзначає, що Spicer HVT1 надає можливість виробникам комплектного обладнання встановити двигун меншого об’єму, який досягає тих же характеристик, що і звичайна трансмісія, або використовувати двигун того ж об’єму, що забезпечить значно кращі результати.

Нагадаємо, ізраїльська компанія розробила дрон для збирання врожаю.

Журнали