Техніка

Компактна лабораторія для тестування ґрунтів

Компактна лабораторія для тестування ґрунтів

Деякі агрономи зазначають, що 60% врожайності залежить від якості ґрунту. За словами менеджера з міжнародних проектів SoilCares Роберта Аусемса, підвищити урожайність цілком можливо завдяки інноваційними технологіями тестування та моніторингу ґрунту.

У цьому може допомогти розробка компанії SoilCares – компактна лабораторія Lab-in-a-box, яку можна встановити на фермі або в багажнику авто. Вона дозволяє робити повний аналіз ґрунту та надає індивідуальні практичні рекомендації щодо внесення добрив.

«Ми створили технологію, яка допомагає регулювати родючість ґрунту. Наші рішення базуються на новітніх технологіях, зокрема, на використанні ультрачервоного спектру, – зазначає Роберт Аусемс. – Я би назвав такі лабораторії майбутнім в управлінні родючості ґрунту. Адже пропонована спектральна лабораторія дешевша, швидша і точніша за звичну для сільгоспвиробників лабораторію на «мокрій хімії».  

Загалом зразки ґрунту можна брати в будь-який час протягом року, але рекомендується зібрати їх за 1-2 місяці до посадки.

У компанії SoilCares рекомендують перевіряти ґрунт у трьох випадках. По-перше, раз на 2-3 роки для виявлення відмінностей в родючості ґрунту.

По-друге, коли відбувається зміна вирощуваних культур, адже кожна з них має свою власну потребу в поживних речовинах. Результати тестування ґрунту можуть бути використані для вибору внесення відповідних добрив.

По-третє, якщо проблеми виникають у період вегетації.

pesticidov.net

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!