Техніка

Комбайн Axial-Flow самостійно регулює всі налаштування в режимі реального часу

Зернозбирнальний комбайн Case IH Axial-Flow 9250

Лінійка комбайнів Axial-Flow серії 250 оснащена новітньою автоматизованою технологією Case IH – AFS Harvest Command, що позбавляє оператора необхідності адаптувати комбайн до мінливих умов прибирання протягом довгих годин роботи.

Про це повідомляє офіційний сайт Case IH.

Це революційна автономна система, що взаємодіє з усіма ключовими елементами комбайна та оптимізує налаштування відповідно до однієї з чотирьох вибраних стратегій для забезпечення максимальної продуктивності за будь-яких умов збирання врожаю.

У реальному часі автоматично й безперервно змінюються такі налаштування:

  • Параметри лопатей і швидкість ротора.
    Швидкість ротора та нове електричне регулювання лопатей ротора визначатимуть ефективність обмолоту та сепарації за будь-яких умов збирання врожаю. І те, й інше регулюється новою опцією AFS збирання врожаю Command™, що контролює втрату та пошкодження зерна.
  • Швидкість вентилятора та регулювання сита.
    Незалежно від того, рухається комбайн в гору або під гору, і незалежно від навантаження на систему очищення, AFS Harvest Command™ встановлює швидкість вентилятора очищення та розмір отвору всіх решіт, щоб мінімізувати втрати та отримати найчистіший зразок зерна у зерновому бункері.
  • Камера якості зерна.
    Камера якості зерна оцінює кількість незернового матеріалу та битого зерна у пробі зерна на шляху до зернового бункеру. Ці параметри потім використовуються для оптимізації налаштувань обмолоту й очищення повністю автоматично.

Нагадаємо, роторний комбайн CASE IH Axial-Flow адаптований до збирання різних культур.