Техніка
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Техніка

John Deere оновив систему внесення рідких добрив ExactRate для сівалок

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Нова система внесення рідких добрив ExactRate призначена для підживлення під час сівби для точного розміщення поживних речовин і може працювати на швидкості до 16 км/год.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

«ExactRate надає операторам контроль секцій, що  допомогає зменшити витрати на добрива та хімікати, шляхом відключення подачі в місцях перекриття або припинення сівби, – сказав Райан Хаф, менеджер з маркетингу посадки та сівби John Deere. – Використовуючи ExactRate, клієнти можуть дотримуватися принципів 4R управління поживними речовинами, застосовуючи правильний продукт, у правильній нормі, у потрібний час та в потрібному місці». 

ExactRate сумісний з моделями сівалок John Deere з електричним приводом, включаючи 1775NT, 1795, DB60, DB 44 та DB66. Завдяки насосу з гідравлічним приводом ExactRate може працювати з максимальною швидкістю до 16 км/год, що дозволяє засівати до 5,9 гектара на годину.

Додатки ExactRate повністю сумісні з універсальним дисплеєм John Deere 4640 та 4600CommandCenter.

Читайте також: Сівалку та систему подачі рідин John Deere відзначили за інноваційність

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!