Техніка

Holmer представить копач для легких, піщаних та липких ґрунтів

Німецький виробник сільськогосподарської техніки Holmer на виставці Agritechnica 2019 представить новий копач для бурякозбиральних комбайнів HRO з дисковою лемешевою парою.

Про це повідомляється у прес-релізі компанії.

«Новий копач може бути встановлений на комбайни Holmer Terra Dos T4-30 та Terra Dos T4-40. 6-рядковий копач може бути з фіксованим міжряддям або зі змінним. У цьому випадку можна вибрати міжряддя від 45 до 50 см», — зазначають у компанії.

Копач HRO має активний привід з автоматичним регулюванням коливань лемішів, який автоматично спрямовує коренеплід в потрібному напрямку, тим самим не даючи йому перекидатися на сторону, дозволяючи безпечно перемістити його до вальцьового столу.

При цьому потужність приводу копача HRO на 40% більша, порівняно з іншими системами дискових лемішів.

Читайте також: Оновлений капустозбиральний комбайн Asa-Lift запрацював делікатно

Запатентована і перевірена система Holmer EasyLift забезпечує автоматичне заглиблення кожного окремого рядка, що дозволяє регулювати кожну пару лемішів по глибині. Це полегшує працю оператору, та дозволяє йому сконцентруватися на якості копання.

Усі дискові леміші мають можливість бокового руху до 70 мм.

Компанія Holmer має досвід роботи з дисковими лемішами з 2006 року, впроваджує цю технологію в 2019 році на замовлення клієнтів. Перший дисковий копач HRO після тестів в Німеччині, проходить практичні випробування у Франції. Оскільки польові випробування є переконливими, дисковий копач HRO буде вироблятися невеликою серією з 2020 року.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!