BEDNAR і «Тайтен Машинері Україна» співпрацюватимуть з рівненським університетом

Компанія BEDNAR разом із офіційним дилером «Тайтен Машинері Україна» уклали угоду про партнерство з Національним університетом водного господарства та природокористування в Рівному.
Про це повідомили у компанії BEDNAR.
У межах співпраці студенти отримають доступ до сучасних технологій обробітку ґрунту й посіву, а також зможуть працювати з технікою BEDNAR під час практичних занять у навчальному закладі та господарствах партнерів.
«Наша місія полягає в тому, щоб допомагати аграріям працювати ефективніше та зберігати природні ресурси завдяки інноваційним рішенням. Ми хочемо, щоб майбутні фахівці мали змогу оволодіти цими технологіями ще на етапі навчання», – зазначили в компанії BEDNAR.
У «Тайтен Машинері Україна» додали, що партнерство з університетом є стратегічною інвестицією у розвиток агросектору: «Ми прагнемо, щоб студенти отримували доступ до інноваційної техніки й мали можливість працювати з нею вже під час навчання».
За словами завідувачки кафедри агроінженерії НУВГП Олени Налобіної, завдяки такій співпраці університет може підготувати випускників, які відповідатимуть сучасним вимогам ринку: «Наші студенти матимуть можливість знайомитись із сучасними машинами, що допоможе засвоїти необхідні навички ще під час навчання».
Партнерство є частиною стратегії BEDNAR із розвитку освітніх проєктів в Україні та сприятиме впровадженню інноваційних рішень у сільському господарстві.
Читайте також: BEDNAR розпочав співпрацю з Тернопільським національним технічним університетом