Техніка

Агрофірма «Ольгопіль» придбала нову сільгосптехніку для робіт у полі

Трактор John Deere серії 8R у технопарку агрофірми «Ольгопіль»

Новенький трактор John Deere серії 8R, один з найпотужніших зернозбиральних комбайнів New Holland CХ8.9 та інші агрегати вийшли в поля агрофірми «Ольгопіль» для збору цьогорічного урожаю.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

 «У цьому році матеріально-технічна база парку значно покращилася. Ми придбали трактор John Deere серії 8R, який може використовуватися для оранки, дискування, сівби, культивації, поглиблення орного шару, розпушування. Перед жнивами закупили найновіший на ринку України комбайн New Holland CХ8. Він вважається одним з найпотужніших клавішних комбайнів і дозволяє значно збільшити швидкість обмолоту в порівнянні з роторними, – розповідає про переваги нової техніки головний інженер господарства Володимир Халус. – Крім того, у господарство вже доставили 7-метрову дискову борону Kverneland, що здатна максимально якісно проводити дискування від 3 мм до 15 см глибиною. А для нас це важливий момент, оскільки ми звикли не просто вирощувати сільськогосподарські культури, а й запроваджувати технологічні агрорішення у своїй діяльності».

Головний інженер додає, що сьогодні господарство має власний автопарк вантажних автомобілів КАМАЗ і DAF, що дозволяє «закрити» низку логістичних питань у ланцюжку «поле-господарство-клієнт». Допомагають також у роботі і власні навантажувачі. Наприклад, наявність укомплектованого техпарку дозволяє щодня приймати з поля близько 1,5 тис. т зерна.

Та на цьому господарство не зупиняється. До кінця року планують придбати сівалку точного висіву HORSCH Maestro, кукурудзяну жатку й бензовоз для заправки техніки безпосередньо у полі.

Раніше повідомлялося, в агрофірмі «Ольгопіль» планують збільшувати потужності елеваторних комплексів