Техніка

AgriChain стала номінантом у всесвітній премії від Planet Labs

AgriChain стала номінантом у всесвітній премії від Planet Labs в номінації Dream Big.

Про це повідомляє пресслужба Астарти, підрозділом якої є AgriChain.

Серед ключових об’єднань 2022 року для компанії AgriChain стали:

  • Гуманітарний проєкт Common Help UA, який створений благодійним фондом «Повір у себе» та Агропромхолдингом «Астарта-Київ». Зокрема, AgriChain розробила та впровадила ІТ-рішення для проєкту: web-сайт, мобільні застосунки, CRM-систему тощо.
  • Партнерство з Planet Labs Planet та налаштування інтеграції між AC Scout та світовою платформою Planet Labs з отримання супутникових зображень полів (Planet Visual, Planet NDVI) стало особливо важливим в умовах бойових дій та необхідності віддаленого моніторингу стану посівів.

А зовсім нещодавно Planet Labs запросили компанію AgriChain на щорічну конференцію Planet Explore Conference, яка відбудеться у квітні цього року у Вашингтоні. До того ж AgriChain висунули на щорічну премію Planet Purpose Awards в номінації Dream Big, як одну з компаній, які розширюють межі можливого, керуючись великою сміливою місією.

В умовах відкритої агресії з боку росії було прийнято рішення про участь в заході в онлайн-режимі, оскільки команда AgriChain розуміє, що має лишатися в Україні, на своїх місцях, та робити все для наближення Перемоги.

Наразі команда AgriChain продовжує фокусуватися на розвитку та популяризації культури цифровізації агрогалузі та кожного окремого аграрного підприємства.

Нагадаємо, AgriChain впроваджує програмний продукт Keycloak.