Техніка

Agco вкладає €70 млн у фінський завод двигунів

Agco вкладає €70 млн у фінський завод двигунів

Виробник сільськогосподарської техніки Agco, власник брендів Fendt, Valtra та Massey Ferguson, серед інших, будує лабораторію для розробки паливних елементів для альтернативних видів палива та нові цехи на заводі двигунів Agco Power у Ліннавуорі, Фінляндія, і вимагає інвестицій у розмірі €70 млн.

Про це повідомляє Mechaman.nl.

Зазначається, що компанія хоче прискорити інновації у сфері чистої енергії. Лабораторія чистої енергії випробовуватиме двигуни внутрішнього згоряння на альтернативних видах палива, а також електричні рішення. У той же час Agco також хоче випробувати електричний привід на додаток до паливних елементів. Крім того, буде покращено навчальний та відвідувацький центр, а також буде побудовано виробничий цех для обробки головок блоку циліндрів і для виробництва деталей для безступінчастих трансмісій. Усі деталі для трансмісій тепер надходять із заводу Ліннавуорі. Зараз завод виробляє 1 млн шестерень і валів щорічно. Очікується, що ця кількість подвоїться.

У нових цехах також буде створено фарборозпилювальний цех і випробувальні приміщення для відремонтованих двигунів. Починаючи з 1990 року вживані двигуни капітально ремонтувалися, ремонтувалися та випробовувалися, зрештою залишаючи завод із повною гарантією. Загальна площа новобудов складає 11 тис. кв. Вони повинні бути готові в 2024 і 2025 роках.

Читайте також: New Holland випустить 100-сильний електротрактор