Як мікробіологія допомагає прибутковості садів?
Як мікробні біотехнології допомагають створювати прибуткові органічні сади. Таку тему розкриє Людмила Білявська, вчена Інституту мікробіології і вірусології НАН України на Міжнародному практичному форумі «Інтенсивний сад: зерняткові, кісточкові, горіх», який відбудеться 23 листопада у Львові.
Про це повідомляють організатори заходу.
Євросоюз сьогодні особливо привабливий для виробників органічних яблук, персика, сливи, фундука тощо. Сьогодні в Україні, а тим більше в ЄС тренд тільки зростає. Разом з цим в органіці важливе ретельне дотримання технологій, увага до посадкового матеріалу, грунту, захисту.
Тому садівникові, який думає розпочати органічний напрямок, не обійтись без знання мікробних біотехнологій. Людмила Білявська – докторка біологічних наук, завідувачка відділу загальної та грунтової мікробіології Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України, віце-презедентка Товариства мікробіологів України, знає про ці технології все. Пані Білявська – вже відомий в Україні мікробіолог-винахідник, що працює для людей, які з легкістю сприймають нові можливості і охоче впроваджують у свою практику мікробні біотехнології, отримують бажані результати та прибуток у гармонії з природою.«Мікробні технології для саду – це важко, дорого і довго чи легко і в задоволення?», – таку головну тезу Людмила Білявська винесла у тему своєї доповіді.
Організатори форуму – журнал «Садівництво по-українськи» та сайт AgroTimes запрошують до Львова виробників, які хочуть удосконалити свій досвід в садівництві або розпочати цей бізнес. Ознайомитися з програмою форуму та зареєструватися для участі можна на спеціальному сайті: «Інтенсивний сад: зерняткові і кісточкові».