Овочі-Ягоди-Сад

Технологія вирощування зелені мікрогрін досить проста

Технологія вирощування зелені мікрогрін досить проста

Жодних космічних технологій для вирощування зелені мікрогрін не застосовується.

Про це журналу «Плантатор» розповів Іван Воробйов, засновник одеської компанії «Порції здоров’я», що займається вирощуванням різних видів зелені мікрогрін.

«Переважно ми вирощуємо зелень методом гідропоніки, але це не зовсім та гідропоніка, що її практикують у промислових теплицях для томатів чи огірків», – розповів він.

За словами засновника компанії, для мікрогріну застосовується тільки чиста поливна воду, жодних добрив чи стимуляторів росту, а тим більше пестицидів. Так запрограмована біологія рослин, що на початкових стадіях росту їм не потрібне додаткове живлення, усе потрібне закладене в самій насінині.

Спочатку потрібно замочити насіння на ніч у воді, а зранку його відцідити. Потім у ємність для пророщування на натуральну джутову мішковину або кокосовий субстрат кладеться відміряну норму відцідженого насіння та помірно змочується водою.

«Важливий нюанс: насіння не повинне замокати у  воді, саме тому в ємностях для пророщування треба обов’язково передбачати дренаж», – зауважив Іван Воробйов.

Зверху насіння накривається, щоб воно не пересихало під час пророщування. Через кілька днів залежно від типу культури накриття слід зняти, а кожну ємність із проростками розмістити так, щоби їм вистачало світла.

«Зазвичай продукція готова до вживання через 10-20 днів після першого замочування насіння, але цей термін значною мірою залежить від температури, за якої відбувається вирощування», – додав засновник «Порції здоров’я».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!