Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Точка зору

Ми заробляємо на редисці з березня по листопад

Анджей Літвінчук
власник ТМ «Польська редиска»
Поділитись:

У Польщі мене називають королем редиски, адже ми з дружиною Едитою маємо господарство площею 250 га, основна культура в якому –– редиска. Виробництво редиски в нас позасезонне, воно не припиняється з ранньої весни до пізньої осені. Наше господарство стало найбільшим виробником редиски в Польщі та одним із найбільших –– у Європі. Хоча сам я з’їдаю, можливо, з десяток редисок на рік.

Досягти успіху нам допоміг орієнтир на великі обсяги. Ми поставили собі за мету здійснювати регулярні поставки товару в мережі. Для цього довелося механізувати частину операцій та попрацювати над технологіями. Щодо технологій, то в цьому питанні ми маємо неабиякий досвід, адже зробити акцент на редисці вирішив іще мій дід у 1970-х роках.

Коли я сімнадцять років тому долучився до родинної справи, ми щодня збирали по 30 тисяч пучків редиски, потім виробництво розширили до 60 тисяч пучків. Редиску збирали в ящики і промивали водою зі шланга, під тиском.

Одинадцять років тому ми імпортували з Німеччини машину для миття овочів. Тепер редиска прямо з автомобіля потрапляє в наповнену водою камеру мийної машини (басейн), де очищується від решток ґрунту, потім потрапляє на транспортер, отримує потужний душ і спрямовується до працівників, які вкладають помиті коренеплоди в ящики.

Механізація принесла результати: майже одразу продуктивність роботи господарства сягнула 100 тисяч пучків на день. Згодом ми вдосконалили процеси, тож тепер наше господарство виробляє на день 200 тисяч пучків редиски.

Деякі елементи технологічного процесу в нас лишаються незмінними протягом багатьох років. Наприклад, ми збираємо редиску вручну, а потім розкладаємо її вручну в пучки, у середньому по 13 рослин. У світі існують комбайни для збирання редиски, але вони працюють лише в тепличних умовах. У полі, на розмоклому ґрунті, таким комбайнам робити нічого.

Отримувати гарні коренеплоди навіть улітку, коли спека й високі температури, нам допомагає полив дощуванням. Маємо для цього поливні машини фронтального типу, деякі поля зрошуємо барабанними дощувальними машинами.

Рослини, фасовані в пучки, миємо і продаємо разом із листям, оскільки так вони краще зберігаються. Частину врожаю очищаємо від листя, коренеплоди миємо й фасуємо в поліетиленову упаковку: для цього теж придбали спеціальну пакувальну машину.

Залежно від погоди цикл вирощування триває від 28 до понад 40 днів. Крім редиски, у сівозміні також маємо цибулю на перо, кріп та петрушку.

Овочі надходять на прилавки магазинів максимум через 24 години після збирання з поля. Вони мають потрапити на стіл до покупця не пізніше наступного дня, інакше втратять багато своїх властивостей.

Більшість овочів постачаємо на продаж у супермаркети по всій Польщі, частину реалізуємо через овочеві біржі. Щоб працювати з серйозними покупцями, у 2011 році ми отримали сертифікат GLOBALG.A.P.

Наш досвід –– показовий для тих, хто вважає редиску несерйозною культурою. Орієнтація на результат і великі обсяги виробництва роблять нас серйозним постачальником, з яким готові співпрацювати великі мережі.

Поділитись: