Агрономія
Головне:
Точка зору

Чому аграріям варто звернути увагу на озимий ячмінь?

Олександр Іващенко
д-р с.-г. наук, Інститут захисту рослин НААН
Поділитись:

Аналіз доводить, що аграріям варто звернути увагу на таку культуру, як ячмінь озимий.

За рівнем біологічної продуктивності рослини ячменю озимого майже не поступаються пшениці озимій. Немає потреби брати в розрахунок рекордні показники у 11–12 т/га зерна, як у пшениці. За нормальної технології вирощування посіви ячменю озимого здатні реально формувати 7–8 т/га і більше якісних зернівок.

Ячмінь озимий як жодна інша колосова культура позитивно реагує на створення високого і збалансованого агрофону, запасів доступної вологи й комплексного захисту від негативного впливу шкідливих організмів.

Скептики можуть заперечити: мовляв, соняшник принесе більший прибуток. Можливо, проте засіяти всі поля соняшником ви зможете тільки один рік. А диференційовано вирощувати з достатнім прибутком посіви різних культур можливо постійно. Реалізувати врожай ячменю озимого можливо швидко й дешево як сировину для інших, а можливо, після раціонального використання у власному тваринництві, мати товарну продукцію у формі м’яса або молока.

Другий шлях реалізації є бажаним, бо в цьому разі корми в господарстві для тваринництва будуть не покупні, а власні й, відповідно, йтимуть за собівартістю вирощування. До того ж реалізація кінцевої продукції тваринництва буде істотно дорожчою за продаж просто зерна (в середньому прибутковість зростає у 2,2–2,5 раза).

Одночасно в результаті наявності дешевих і якісних концентрованих кормів позитивно вирішуємо кілька важливих аспектів життя на селі: є нові робочі місця, є тваринництво і його продукція, є відповідно здоровіша та збалансованіша структура посівних площ на орних землях і власне виробництво незамінних і потрібних для орних земель органічних добрив, є регулярне надходження обігових коштів на рахунок господарства протягом року.

Отже, ячмінь озимий — одна з ключових культур для такого сценарію розвитку господарств.

Посіви ячменю озимого традиційно були рекомендовані для вирощування в 14 областях нашої країни (зони Степу й Лісостепу). Проте протягом останніх 20 років через потепління клімату тривалість теплого періоду року з температурами понад +10 °С зросла в середньому на 16 діб. Достатньо м’які зими забезпечують успішну перезимівлю посівів ячменю озимого майже в усіх регіонах країни, крім крайнього північного сходу.

Як і будь-яка інша сільськогосподарська культура, посіви ячменю озимого для достатньо повної реалізації високого продуктивного потенціалу, що закладено в його насінні, вимагають відповідного догляду й захисту від впливу негативних чинників протягом вегетації.

Поділитись: